Od 1. července roku 2006 platí povinnost svítit během celého dne. Vozidlo musí být osvětleno i za dne, a to buď standardním osvětlením, nebo zvláštními světly pro denní svícení.

Jaké výhody přináší motoristovi tato nová povinnost svítit během celého dne ? Především mnohem rychleji zaregistrujeme protijedoucí vozidlo a výrazně tak snížíte riziko případného nebezpečí přehlédnutím rizikové situace. A naopak. Tím že svítíte, jste viděn. Protijedoucímu řidiči umožníte mnohem rychlejší vyhodnocení situace např. o vaší rychlosti, chodec zase dříve zpozoruje váš vůz blížící se k přechodu pro chodce.Statistiky říkají že, pouhým svícení ve dne předejdete až 58% vážných dopravních nehod.(studie provedená institutem pro výzkum bezpečnosti silničního provozu při EU)

Zapomínáte rozsvěcovat světla? Máme pro Vás řešení.

Montáž relé zajišťuje automatické rozsvícení světel až po nastartování motoru a jejich zhasnutí po vypnutí motoru.

Montáž tohoto automatického rozsvícení světel provádíme do vozidel FABIA, OCTAVIA, FELICIE na počkání. Jinak lze napojit prakticky do každého vozidla.

autosvetla2x6w.jpg

Kódování automatického rozsvícení octávie II, VW golf V, seat toledo (nové), seat altea, audi (nové).

Sada pro denní svícení - 2 světla, 6W.

Přednosti systému:
  • úspora nákladů – světla pro denní svícení mají až o 90% nižší spotřebu oproti tlumeným světlům a životnost žárovek je šestkrát vyšší.

  • automatické zapnutí

Cena montáže i s materiálem 700,-

© Copyright Bednarz František 2010 created by Revolted